Vlasta (Smrk Country)

3 položek celkem
country 1s1k
Dřevěné dveře VLASTA 1S1K (country)
Na objednávku (6-9 týdny)
4 586 Kč

Dřevěné dveře VLASTA 1S1K (country) - levné smrkové dřevěné dveře z cinkové, sukaté spárovky v provedení s jednou kazetou, jedním sklem a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 1308/LEV/60
country 2k
Dřevěné dveře VLASTA 2K (country)
Na objednávku (6-9 týdny)
4 767 Kč

Dřevěné dveře VLASTA 2K (country) - levné smrkové dřevěné dveře z cinkové, sukaté spárovky v provedení se dvěmi kazetami a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 1299/LEV/60
country 3k
Dřevěné dveře VLASTA 3K (country)
Na objednávku (6-9 týdny)
4 961 Kč

Dřevěné dveře VLASTA 3K (country) - levné smrkové dřevěné dveře z cinkové, sukaté spárovky v provedení se třemi kazetami a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 1305/LEV/60

Levné dřevěné dveře řady Vlasta (Country) jsou velice oblíbenou modelovou řadou jelikož se jedná o klasiku, která byla rozšířena za první republiky. Dveře jsou osazeny fazetovými kazetami (po obvodu zúžené) a vsazenými lištami které nepřesahují plochu dveří. Jsou vyrobeny z české smrkové sukaté spárovky.

Konstrukce je cinkové, sukaté smrkové spárovky s zvlněnými dřevními vlákny, která je podélně lepená napojovaným, zubovitým spojením. Levné Dveře Vlasta (Country) Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent nebo 10 odstínů moření.

Standardně dveře dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Samozřejmostí je výroba dveří s obložkovou zárubní nebo samostatných dveřních křídel.