Dřevěné obložkové zárubně

3 položek celkem
Obložková smrková záruben řez L country
Dřevěná obložková zárubeň (COUNTRY)
Na objednávku (10-12 týdny)
5 506 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (COUNTRY) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného sukatého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 1314/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L rustic
Dřevěná obložková zárubeň (RUSTIC)
Na objednávku (10-12 týdny)
5 506 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (RUSTIC) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 505/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L
Dřevěná obložková zárubeň (VÝBĚR)
Na objednávku (10-12 týdny)
6 026 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (VÝBĚR) - smrková dřevěná obložková zárubeň z výběrového třívrstvého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 76/60

Dřevěné obložkové zárubně ze smrkového masivu slouží k obložení a zároveň i pohledového začištění stavebního otvoru. Dřevěné obložkové zárubně dodají celkovému dojmu čistotu a eleganci. Obložkové zárubně vyrábíme buď z výběrového třívrstvého smrkového masivu z fixních smrkových lamel (ke dveřím Výběr) nebo z délkově a šířkově napojované spárovky (ke dveřím Rustik) a nebo smrkové napojované spárovky se suky (ke dveřím Country). Dřevěné obložkové zárubně máme pro všechny možné situace: pro otočné dveře, pro bezfalcové dveře a pro posuvné dveře na stěnu i pro posuvné dveře do stavebního pouzdra.

Standardně obložkové zárubně dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Obložkové zárubně Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL (pouze v provedení Výběr). 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení