Dřevěné obložkové zárubně

3 položek celkem
Obložková smrková záruben řez L country
6 328 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (COUNTRY) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného sukatého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 1314/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L rustic
6 328 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (RUSTIC) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 505/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L
6 958 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (VÝBĚR) - smrková dřevěná obložková zárubeň z výběrového třívrstvého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 76/60

Dřevěné obložkové zárubně ze smrkového masivu slouží k obložení a zároveň i pohledového začištění stavebního otvoru. Dřevěné obložkové zárubně dodají celkovému dojmu čistotu a eleganci. Obložkové zárubně vyrábíme buď z výběrového třívrstvého smrkového masivu z fixních smrkových lamel (ke dveřím Výběr) nebo z délkově a šířkově napojované spárovky (ke dveřím Rustik) a nebo smrkové napojované spárovky se suky (ke dveřím Country). Dřevěné obložkové zárubně máme pro všechny možné situace: pro otočné dveře, pro bezfalcové dveře a pro posuvné dveře na stěnu i pro posuvné dveře do stavebního pouzdra.

Standardně obložkové zárubně dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Obložkové zárubně Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL (pouze v provedení Výběr).