Dřevěné rámové zárubně

1 položek celkem
Dřevěná rámová zárubeň 7 7
Dřevěná rámová zárubeň
Na objednávku (6-9 týdny)
4 235 Kč

Dřevěná rámová zárubeň - smrková dřevěná rámová zárubeň z kvalitního výběrového napojovaného smrkového eurohranolu 7x7 pro použití na průběžné zdi.

Kód: 79/60/LEV

Dřevěné rámové zárubně jsou vyrobeny z kvalitních smrkových eurohranolů 7x7cm a na rozdíl od obložkových zárubní jsou určeny především na tzv. průběžné zdi. Jejich funkce a technické řešení spočívá v tom, že nejsou určeny k obložení příčky. Dřevěné rámové zárubně jsou především určeny pro vchodové a vstupní dveře, ale v dnešní době se hojně využívají i pro interiérové dveře kde dodají celkovému dojmu nevšední vzhled. V tomto případě se musí počítat s tím, že při použití dřevěné rámové zárubně pro interiérové dveře je úplně jiná stavební připravenost otvorů pro dveře. Dřevěné rámové zárubně se MOHOU použít pouze pro klasické otočné dveře! NELZE použít pro bezfalcové ani posuvné dveře.

Standardně dřevěné rámové zárubně dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Dřevěné rámové zárubně Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL (pouze v provedení Výběr).