Levné dřevěné dveře - COUNTRY

3 položek celkem
country 1s1k
Dřevěné dveře VLASTA 1S1K (country)
Na objednávku (6-9 týdny)
4 586 Kč

Dřevěné dveře VLASTA 1S1K (country) - levné smrkové dřevěné dveře z cinkové, sukaté spárovky v provedení s jednou kazetou, jedním sklem a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 1308/LEV/60
country 2k
Dřevěné dveře VLASTA 2K (country)
Na objednávku (6-9 týdny)
4 767 Kč

Dřevěné dveře VLASTA 2K (country) - levné smrkové dřevěné dveře z cinkové, sukaté spárovky v provedení se dvěmi kazetami a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 1299/LEV/60
country 3k
Dřevěné dveře VLASTA 3K (country)
Na objednávku (6-9 týdny)
4 961 Kč

Dřevěné dveře VLASTA 3K (country) - levné smrkové dřevěné dveře z cinkové, sukaté spárovky v provedení se třemi kazetami a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 1305/LEV/60

Levné dřevěné dveře z českého sukatého smrku

Levné dřevěné dveře - COUNTRY jsou skvělou volbou, pokud trváte na smrkových dřevěných dveřích za velmi, ale velmi příznivou cenu. Tyto masivní smrkové dveře se vyrábí z cinkové, sukaté smrkové spárovky s zvlněnými dřevními vlákny, která je podélně lepená napojovaným, zubovitým spojením. Dveře tak působí chalupářským dojmem. Krásně vyniknou v interiéru, který je laděný do rustikálního nebo dnešního velmi oblíbeného severského stylu. Tyto dřevěné dveře - COUNTRY umíme dodat v různých rozměrových variantách včetně obložek. Vyberte si masivní dveře za velmi dobrou cenu a navíc poctivě vyrobené v České republice. 

Levné dveře z cinkové, sukaté spárovky pro chaty a chalupy

Levné dřevěné dveře - COUNTRY nemají takřka žádná omezení a proto je samozřejmostí, že i zde si můžete vybrat dveře z masivu bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou mořením a s povrchovou úpravou transparentní lak. Dveře z masivu v provedení z cinkové spárovky nedoporučujeme povrchově upravovat krycí barvou RAL z důvodů možného pnutí a následného praskání této krycí barvy.