Jitka (smrk výběr)

3 položek celkem
Jitka 4S panty
Dřevěné dveře JITKA 4S (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
6 534 Kč

Dřevěné dveře JITKA 4S (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení čtyři skla a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 103/LEV/60
Jitka 2S2K panty
Dřevěné dveře JITKA 2S2K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
6 897 Kč

Dřevěné dveře JITKA 2S2K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení dvě skla, dvě kazety a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 100/LEV/60
Jitka 4K panty
Dřevěné dveře JITKA 4K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
7 224 Kč

Dřevěné dveře JITKA 4K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se čtyřmi kazetami a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 97/LEV/60

Smrkové dřevěné dveře řady Jitka se vyznačují dlouhými čtyřmi kazetami v obdelníkovém tvaru, které můžete kombinovat se skleněnými výplněmi. Dveře jsou osazeny fazetovými kazetami (po obvodu zúžené) a vsazenými lištami, které nepřesahují plochu dveří. Dveře jsou vyrobeny z českého výběrového smrkového masivu s finálním hladkým povrchem. 

Konstrukce je z třívrstvého VÝBĚROVÉHO (bez kazů, bez suků) lepeného smrkového hranolu a z BIO desky z fixních radikálních lamel. Dveře Jitka Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL. 

Standardně dveře dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Samozřejmostí je výroba dveří s obložkovou zárubní nebo samostatných dveřních křídel.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení