Jitka (smrk výběr)

3 položek celkem
Jitka 4S panty
Dřevěné dveře JITKA 4S (výběr)
Na objednávku (6-9 týdny)
7 212 Kč

Dřevěné dveře JITKA 4S (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení čtyři skla a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 103/LEV/60
Jitka 2S2K panty
Dřevěné dveře JITKA 2S2K (výběr)
Na objednávku (6-9 týdny)
7 708 Kč

Dřevěné dveře JITKA 2S2K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení dvě skla, dvě kazety a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 100/LEV/60
Jitka 4K panty
Dřevěné dveře JITKA 4K (výběr)
Na objednávku (6-9 týdny)
8 095 Kč

Dřevěné dveře JITKA 4K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se čtyřmi kazetami a zapuštěnou kazetovou lištou.

Kód: 97/LEV/60

Smrkové dřevěné dveře řady Jitka se vyznačují dlouhými čtyřmi kazetami v obdelníkovém tvaru, které můžete kombinovat se skleněnými výplněmi. Dveře jsou osazeny fazetovými kazetami (po obvodu zúžené) a vsazenými lištami, které nepřesahují plochu dveří. Dveře jsou vyrobeny z českého výběrového smrkového masivu s finálním hladkým povrchem. 

Konstrukce je z třívrstvého VÝBĚROVÉHO (bez kazů, bez suků) lepeného smrkového hranolu a z BIO desky z fixních radikálních lamel. Dveře Jitka Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL. 

Standardně dveře dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Samozřejmostí je výroba dveří s obložkovou zárubní nebo samostatných dveřních křídel.