Dřevěné zárubně

4 položek celkem
Dřevěná rámová zárubeň 7 7
Dřevěná rámová zárubeň
Na objednávku (7-10 týdny)
3 872 Kč

Dřevěná rámová zárubeň - smrková dřevěná rámová zárubeň z kvalitního výběrového napojovaného smrkového eurohranolu 7x7 pro použití na průběžné zdi.

Kód: 79/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L country
5 506 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (COUNTRY) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného sukatého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 1314/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L rustic
Dřevěná obložková zárubeň (RUSTIC)
Na objednávku (7-10 týdny)
5 506 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (RUSTIC) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 505/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L
6 026 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (VÝBĚR) - smrková dřevěná obložková zárubeň z výběrového třívrstvého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 76/60

Dřevěné zárubně pro dokonalý celkový dojem

Dřevěné zárubně vyrábíme ze smrkového masivu a jsou nedílnou součástí dřevěných dveří. V naší nabídce najdete jak dřevěné obložkové zárubně, tak dřevěné rámové zárubně. Dřevěné zárubně ze smrkového masivu slouží především k osazení dveří a v neposlední řadě k obložení stavebního otvoru, kterému dodá eleganci a šmrnc. Samozřejmě jsou situace kde není možné staré ocelové zárubně odstranit, ale určitě doporučuji udělat vše pro to, aby jste ve svém domově či chalupě staré zárubně odstranili, jelikož finální vzhled a celkový dojem s novou zárubní je natolik pozitivně odlišný, že stojí určitě za to :) 

Dřevěné zárubně pro všechny situace

Standardně dřevěné zárubně dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Veškeré dřevěné zárubně Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení