4 položek celkem
Dřevěná rámová zárubeň 7 7
Dřevěná rámová zárubeň
Na objednávku (6-9 týdny)
4 235 Kč

Dřevěná rámová zárubeň - smrková dřevěná rámová zárubeň z kvalitního výběrového napojovaného smrkového eurohranolu 7x7 pro použití na průběžné zdi.

Kód: 79/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L country
6 328 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (COUNTRY) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného sukatého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 1314/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L rustic
6 328 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (RUSTIC) - smrková dřevěná obložková zárubeň z cinkového, napojovaného smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 505/60/LEV
Obložková smrková záruben řez L
6 958 Kč

Dřevěná obložková zárubeň (VÝBĚR) - smrková dřevěná obložková zárubeň z výběrového třívrstvého smrkového masivu pro obložení stěn a příček do tl.50cm.

Kód: 76/60

Dřevěné zárubně pro dokonalý celkový dojem

Dřevěné zárubně vyrábíme ze smrkového masivu a jsou nedílnou součástí dřevěných dveří. V naší nabídce najdete jak dřevěné obložkové zárubně, tak dřevěné rámové zárubně. Dřevěné zárubně ze smrkového masivu slouží především k osazení dveří a v neposlední řadě k obložení stavebního otvoru, kterému dodá eleganci a šmrnc. Samozřejmě jsou situace kde není možné staré ocelové zárubně odstranit, ale určitě doporučuji udělat vše pro to, aby jste ve svém domově či chalupě staré zárubně odstranili, jelikož finální vzhled a celkový dojem s novou zárubní je natolik pozitivně odlišný, že stojí určitě za to :) 

Dřevěné zárubně pro všechny situace

Standardně dřevěné zárubně dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Veškeré dřevěné zárubně Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL.