Nikola (smrk výběr)

4 položek celkem
Nikola 3S panty
Dřevěné dveře NIKOLA 3S (výběr)
Na objednávku (6-9 týdny)
7 393 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 3S (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se třemi skly a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 244/LEV/60
Nikola 2S1K panty
Dřevěné dveře NIKOLA 2S1K (výběr)
Na objednávku (6-9 týdny)
7 962 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 2S1K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se dvěma skly, jednou kazetou a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 241/LEV/60
Nikola 1S2K panty
Dřevěné dveře NIKOLA 1S2K (výběr)
Na objednávku (6-9 týdny)
8 337 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 1S2K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení s jedním sklem, dvěma kazetami a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 238/LEV/60
Nikola 3K panty
Dřevěné dveře NIKOLA 3K (výběr)
Na objednávku (6-9 týdny)
9 293 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 3K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se třemi kazetami a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 235/LEV/60

Smrkové dřevěné dveře řady Nikola se vyznačují třemi kazetami v čtvercovém tvaru, které můžete kombinovat se skleněnými výplněmi. Dveře jsou osazeny rovnými kazetami bez profilace a vsazenými lištami bez profilace, které nepřesahují plochu dveří. Dveře jsou vyrobeny z českého výběrového smrkového masivu s finálním hladkým povrchem. 

Konstrukce je z třívrstvého VÝBĚROVÉHO (bez kazů, bez suků) lepeného smrkového hranolu a z BIO desky z fixních radikálních lamel. Dveře Nikola Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL. 

Standardně dveře dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Samozřejmostí je výroba dveří s obložkovou zárubní nebo samostatných dveřních křídel.