Nikola (smrk výběr)

4 položek celkem
Nikola 3S panty
Dřevěné dveře NIKOLA 3S (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
7 139 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 3S (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se třemi skly a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 244/LEV/60
Nikola 2S1K panty
Dřevěné dveře NIKOLA 2S1K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
7 623 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 2S1K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se dvěma skly, jednou kazetou a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 241/LEV/60
Nikola 1S2K panty
Dřevěné dveře NIKOLA 1S2K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
7 986 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 1S2K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení s jedním sklem, dvěma kazetami a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 238/LEV/60
Nikola 3K panty
Dřevěné dveře NIKOLA 3K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
8 857 Kč

Dřevěné dveře NIKOLA 3K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se třemi kazetami a jednoduchou zapuštěnou lištou.

Kód: 235/LEV/60

Smrkové dřevěné dveře řady Nikola se vyznačují třemi kazetami v čtvercovém tvaru, které můžete kombinovat se skleněnými výplněmi. Dveře jsou osazeny rovnými kazetami bez profilace a vsazenými lištami bez profilace, které nepřesahují plochu dveří. Dveře jsou vyrobeny z českého výběrového smrkového masivu s finálním hladkým povrchem. 

Konstrukce je z třívrstvého VÝBĚROVÉHO (bez kazů, bez suků) lepeného smrkového hranolu a z BIO desky z fixních radikálních lamel. Dveře Nikola Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL. 

Standardně dveře dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Samozřejmostí je výroba dveří s obložkovou zárubní nebo samostatných dveřních křídel.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení