Eva (smrk výběr)

4 položek celkem
EVA 1S
Dřevěné dveře EVA 1S (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
7 018 Kč

Dřevěné dveře EVA 1S (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v celoproskleném provedení a profilovou lištou, ketrá přesahuje plochu dveří.

Kód: 232/LEV/60
EVA 1S1K
Dřevěné dveře EVA 1S1K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
7 381 Kč

Dřevěné dveře EVA 1S1K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení s jednou kazetou, jedním sklem a profilovou lištou.

Kód: 226/LEV/60
EVA 2K
Dřevěné dveře EVA 2K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
7 696 Kč

Dřevěné dveře EVA 2K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení se dvěma kazetami a profilovou lištou.

Kód: 217/LEV/60
EVA 1K
Dřevěné dveře EVA 1K (výběr)
Na objednávku (10-12 týdny)
8 397 Kč

Dřevěné dveře EVA 1K (výběr) - smrkové dřevěné dveře z výběrového smrkového masivu v provedení s jednou kazetou a profilovou lištou.

Kód: 214/LEV/60

Smrkové dřevěné dveře řady Eva se vyznačují kombinací větší a menší kazety nebo velkorysím prosklením ze 3/3. Dveře Eva můžete kombinovat se skleněnými výplněmi. Dveře jsou osazeny rovnými kazetami bez profilace a profilovanými lištami, které přesahují plochu dveří. Dveře jsou vyrobeny z českého výběrového smrkového masivu s finálním hladkým povrchem. 

Konstrukce je z třívrstvého VÝBĚROVÉHO (bez kazů, bez suků) lepeného smrkového hranolu a z BIO desky z fixních radikálních lamel. Dveře Eva Vám můžeme vyrobit bez povrchové úpravy, s povrchovou úpravou lak transparent, 10 odstínů moření a nebo povrchově upravíme krycí barvou RAL. 

Standardně dveře dodáváme v ČSN rozměrech 60, 70, 80 a 90 výška 197. V případě potřeby, ale jsme schopni vyrobit i širokou škálu atypů a náročných řešení. Samozřejmostí je výroba dveří s obložkovou zárubní nebo samostatných dveřních křídel.S

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení