Dřevěné dveře vchodové, Strana 3

43 položek celkem
vchodové dveře PAVLA
Doprava ZDARMA
Vchodové dřevěné dveře PAVLA (68mm)
Na objednávku (7-10 týdny)
21 780 Kč

Vchodové dřevěné dveře PAVLA (68mm) - zateplené, kazetové, dřevěné vchodové dveře v profilu 68mm z délkově napojovaného (cinkového) smrkového masivu 3x sklo, 4x kazeta.

Kód: 543/LEV/80

Dřevěné dveře vchodové ze smrkového masivu v mnoha provedení za parádní ceny. Máme pro Vás řešení pro všechny možné situace Vašeho domečku, chaty, chalupy nebo zahradního domku - Venkovní vchodové dřevěné dveře ZATEPLENÉ v profilu 68mm, Palubkové dveře ZATEPLENÉ v profilu 45mm dodáváme pouze bez povrchové úpravy a jsou vyrobeny ze smrkových sukatých (tmelených) palubek a Venkovní vchodové dřevěné dveře NEZATEPLENÉ profil 42mm vhodné i do stávající ocelové nebo dřevěné zárubně. Vchodové dřevěné dveře jsou vyrobeny z cinkového napojovaného výběrového masivu bez suků. Vchodové dveře jsou kazetové nebo v kombinaci kazety a izolační dvojsklo. Všechny dřevěné vchodové dveře musí být instalovány pod přístřešek. V případě potřeby Vám vyrobíme i atypické dřevěné dveře na šířku i výšku nebo v kombinaci s bočním nebo horním světlíkem.

Jelikož jsme zastánci a podporovatelé české výroby, tak i naše vchodové dřevěné dveře jsou poctivě vyráběny u nás v České republice. Naše dveře se vyrábí z výběrového, smrkového masívu v cinkovém - napojovaném provedení, které zaručuje lepší tvarovou stálost dřevěných dveří. Po opracování na speciálních dřevoobráběcích strojích už nastupují zlaté, české ručičky a dále ručně obrušují dveře do hladkých povrchů bez jediné třísky :) Vchodové dřevěné dveře Vám můžeme dodat jak bez povrchové úpravy, tak s povrchovou úpravou, se sklem nebo bez skla. .